Шановні жителі вулиці Толстого м. Перечин!!!

Просимо тих, хто виявив бажання підключитися або уже підключився до мережі централізованого водопостачання та у кого відсутні технічні умови на приєднання невідкладно звернутись до КП "Комунальника" для отримання технічних умов.

Порядок приєднання
об'єктів до систем централізованого питного водопостачання та водовідведення КП «Комунальник», місто Перечин
Для приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовнику необхідно отримати технічні умови відповідно до Порядку надання архітектурно-планувального завдання та технічних умов щодо інженерного забезпечення об'єкта архітектури і визначення розміру плати за їх видачу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.99 N.
Забороняється будь-яке самовільне приєднання об'єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів). У разі самовільного приєднання розрахунок здійснюється згідно з п. 3.3 цих Правил.
КП «Комунальник» після отримання від замовника усіх необхідних документів відповідно, протягом 15-ти днів видає технічні умови на приєднання об'єкта замовника до систем централізованого водопостачання та водовідведення з урахуванням потужностей споруд, пропускної спроможності мереж, із зазначенням умов для проектування вводу: місця підключення, місця розташування водомірного вузла, умов для влаштування проміжного резервуара і насосів - підвищувачів тиску тощо.
Після отримання технічних умов та після проведення під'єднання до мережі централізованого водопостачання/водовідведення замовник повинен звернутись до КП «Комунальник» для підписання договору щодо надання послуги водопостачання/водовідведення.

Перелік документів, які замовнику необхідно надати до КП «Комунальник», місто Перечин для одержання технічних умов на приєднання об’єктів до мереж централізованого водопостачання та водовідведення (згідно «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення
в населених пунктах України» (п. 4)):

- заява;
- копія документа, який підтверджує право власності (користування) на земельну ділянку/будинок, на якій розташовано об'єкт підключення.