Шановні жителі громади! Нижче показано рівень цін на продукти харчування у магазинах нашої громади станом на 06.04.2020 р.

Шановні жителі громади! Нижче показано рівень цін на продукти харчування у магазинах нашої громади станом на 06.04.2020 р.
Сьогодні в деяких магазинах ОТГ спостерігається зниження ціни на цибулю, гречку, рис та яйця.
Якщо брати до уваги вплив коливання сьогоднішніх цін на їх граничні рівні загалом, то спостерігається зниження максимальних цін на:
- рисову крупу на 6.6% (з 30.50 грн./кг до 28.50 грн./кг);
- цибулю на 8.3% ( з 24.00 грн./кг до 22.00 грн./кг)
Граничні рівні цін на інші продукти залишаються без змін.
Також нагадуємо, що Антимонопольний комітет України задекларував намір контролювати випадки необгрунтованого підвищення цін реалізаторами продуктів харчування, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів тощо. Якщо суб’єкт господарювання не може довести, що підвищення ціни на товар є виправданим та не є результатом змови або зловживання монопольним становищем, - за рішенням органів Комітету такий суб’єкт нестиме відповідальність. У разі фіксації зазначеного порушення, Ви можете звернутися до Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за телефоном (0312)64-13-88, email: uz@amcu.gov.ua