Шановні жителі громади! Нижче показано рівень цін на продукти харчування у магазинах нашої громади станом на 03.04.2020 р.

Шановні жителі громади! Нижче показано рівень цін на продукти харчування у магазинах нашої громади станом на 03.04.2020 р.
Сьогодні В ДЕЯКИХ магазинах ОТГ спостерігається підвищення ціни на яйця та сіль і зниження ціни на цибулю
Якщо брати до уваги вплив коливання сьогоднішніх цін на їх граничні рівні загалом, то спостерігається підвищення мінімальної ціни на сіль на 7.7% (вчора в таблиці було показано, що мінімальна ціна на сіль в магазинах 6.50 грн., а сьогодні - 7.00 грн.).
Граничні рівні цін на інші продукти залишаються без змін.
Також у таблиці змінено одиниці виміру ціни на масло: з ціни за упаковку на ціну за кілограм, але власне ціни на масло залишаються на тому ж рівні.
Також нагадуємо, що Антимонопольний комітет України задекларував намір контролювати випадки необгрунтованого підвищення цін реалізаторами продуктів харчування, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів тощо. Якщо суб’єкт господарювання не може довести, що підвищення ціни на товар є виправданим та не є результатом змови або зловживання монопольним становищем, - за рішенням органів Комітету такий суб’єкт нестиме відповідальність. У разі фіксації зазначеного порушення, Ви можете звернутися до Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за телефоном (0312)64-13-88, email: uz@amcu.gov.ua