Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України!

Сьогодні ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
З часів козацтва жовто-блакитне поєднання кольорів поступово почало переважати на українських хоругвах, прапорах і клейнодах. Органічно увійшло це кольорове поєднання і в сучасне повсякденне життя людей. Синьо-жовті кольори стали предметом національної гордості.
Протягом років незалежності ми формувалися як сучасна політична нація. Важкі випробування на Сході України мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Синьо-жовтий стяг майорить зараз над нашими позиціями на східному фронті, синьо-жовті стрічки та шеврони стали символом мужності українських військовослужбовців.
В цей урочистий день бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою,       

міський голова Іван Погоріляк