Шановна громадо! Перечинська міська рада має намір залучити до Перечинської ОТГ волонтера Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки з проекту «Розвиток громад».

Перечинська міська рада має намір залучити до Перечинської ОТГ волонтера Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки з проекту «Розвиток громад». Мета проекту «Розвиток громад» є допомогти українським громадам стати більш економічно та соціально стабільними через посилене громадянське суспільство та покращене ділове середовище. Діяльність волонтерів Корпусу Миру не оплачується з державного чи місцевого бюджету. Волонтери Корпусу Миру не мають права заробляти гроші. Для них робота в Україні – це служіння. Щомісяця Корпус Миру виплачує волонтерам мінімальну стипендію на базові потреби та покриває витрати на їхнє медичне обслуговування.
Однією з основних умов для того, аби Корпус Миру вибрав нашу громаду для залучення волонтера є пошук та вибір української сім’ї, яка б погодилася приймати в себе волонтера Корпусу Миру впродовж перших шести місяців роботи волонтера. Спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини допоможе йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову, а також дасть змогу членам приймаючої родини вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою. 
Тож просимо Вас надавати свої пропозиції щодо бажання прийняти в себе волонтера Корпусу Миру США.

Деталі за тел. 2-14-09