Розпочато конкурс «Молодіжна столиця України»

14 вересня 2019 року в місті Кам’янці-Подільському на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України», що запровадили в Україні Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України на щорічній основі.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Дедлайн подачі заявок – 30 жовтня 2019 року. З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України» можна ознайомитися за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe_af79pqOKopMlUc…/viewform

Зазначимо, що заявка від міст має бути підготовлена за участі міської влади та молоді міста.

Контактна особа: Правдіна Аліна Вікторівна – головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 284 30 26.