РАПОРТ

  “12” січня 2016 р. о. 09 год. 40 хв. до ДПРЧ-1 У ДСНС України у Закарпатській області поступило повідомлення від міського голови м. Перечин Погоріляка Івана Михайловича про підтоплення свердловин №5 та №6 міського водозабору в м. Перечин.

На місце події було направлено друге відділення чергового караулу на  АЦ-40(131)137А.

По прибутті на місце виклику спільно з аварійною бригадою КП «Комунальник» проведено обстеження свердловин, виявлено часткове підтоплення двох свердловин внаслідок підняття рівня води в рісці Уж та виходу її з берегів, та вихід з ладу електричного насосу на свердловині № 5. Частково припинено водопостачання м.Перечин –мікрорайон «Посьолок», орієнтовно 3 тис. населення.

На даний час аварійною бригадою КП «Комунальник» в складі 4 чоловік та екскаваторв BOREX проводяться відновлювальні роботи.

На місце події виїжджали:   В.о начальника Перечинського РС У ДСНС України у Закарпатській області, старший лейтенант служби ЦЗ Джупіна І.В., начальник ДПРЧ-1 У ДСНС України у Закарпатській області, майор служби ЦЗ Керецман А.М.,  Перечинський міський голова Погоріляк І.М., аварійна бригада  КП «Комунальник».

 

ВО начальника Перечинського РС

У ДСНС України у Закарпатській області

старший лейтенант служби цивільного захисту                                              І.В. Джупіна