Проведено чергове засідання виконкому

      20 грудня 2016 року, під керівництвом міського голови Івана Погоріляка було проведено чергове засідання виконавчого комітету.
 На засіданні, члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
    Ними було розглянуто 33 заяви жителів Перечина про надання їм матеріальної допомоги на лікування та придбання медикаментів,  ліквідаторам аварії на ЧАЕС, учасникам АТО та членам їх сімей.
    Жвава дискусій йшла навколо питання про упорядкування благоустрою біля ДНЗ «Веселка», але все ж таки було вирішено надати дозвіл  на встановлення відкритого майданчику паркування (в кількості 6 місць), призначених для тимчасового зберігання легкових автомобілів  біля ДНЗ «Веселка», для батьків дітей, які виховуються в закладі кожного робочого дня, зранку з 07:00 до 09:00год. та ввечері з 17:00 до 19:00 год.
 Затверджено порядок передачі житлового комплексу з балансу КП «Комунальник» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, а також було вирішено питання у наданні дозволу на здійснення переводу дачного (садового) будинку в  житлове, у відповідності до норм законодавства та ін.