"Пікнік з Миколайчиком!"

Вчора, 16 грудня, в центральному скверику Перечина, вперше відбувся благодійний захід до Дня Святого Миколая «Пікнік з Миколайчиком» на підтримку дітей-сиріт.
Під Новорічно-різдвяні пісні, організатори заходу, готували різноманітні пісні страви на грилі, тістечка й пряники та гарячі напої, які продавали за доступними цінами.
У рамках свята, освітні заклади громади, представили новорічні вироби своїми руками. Усі роботи були представлені на виставці-конкурсі, в номінації на найкращу альтернативну ялиночку, різдвяного віночку та малюнку Миколаю! Переможці отримали подаруночки від Миколая. А також, мали можливість продати свої вироби.
Усі зібрані кошти, будуть спрямовані на подаруночки для дітей-сиріт! Продукти , які залишились від фестивалю, сестри милосердя римо-католицької громади, розподілять між потребуючими громадянами громади.
Дякуємо організаторам за креативну ідею, гарний настрій для людей і добру справу. Висловлюємо подяку головному спонсору ТЦ «Дастор», а також корчмі «Підкова», ПП Колбовському Т.Г., ПП Гусакову С. та Оксані Лабанич за камін ручної роботи для оформлення фотозони. 
У ці святкові дні, ми маємо нагоду посіяти в серцях те, що з часом може врятувати нас самих, а саме — милосердя, співчутливість та щире прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує.