Заходи щодо недопущення інфікування короновірусом Covid-19 серед населення Перечинської ОТГ

З метою недопущення інфікування короновірусом Covid-19 та поширення захворювання серед населення, рішенням комісії з питань техногенної-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Перечинської ОТГ від 18.03.2020року вирішила наступне:
1. Створити волонтерську группу при виконавчому комітеті Перечинської міської ради, котра буде роз’снювати жителям ОТГ про дотримання вимог карантинних заходів. Керівником групи на громадських засадах призначити Дмітрієва Олександра. (Відповідальний перший заступник міського голови Кравець ВВ.)
2. Доручити волонтерській групі з попередження поширення коронавірусу здійснювати рейди з роз’яснювальної роботи, а в окремих випадках при не дотриманні громадянами карантинних заходјв, викликати представників районного відділення поліції.

3. З метою попередження розповсюдження вірусного захворювання Covid-19 придбати та передати мешканлям ромської національності миючі та дизенфікуючі засоби. (Відповідальна особа – директор Перечинського КНП ПМСД Дідичин Я.М.

4. На час дії карантинних заходів, визначених на державному рівні, обмежити роботу цілодобових продуктових магазинів, встановивши наступний графік роботи: початок о 05:00 до 22:00.

5. Керівникам та власникам магазинів, аптек, АЗС та магазинів з продажу миючих і антисептичних засобів котрі працюють:

- заборонити продаж кави, соків, алкогольних напоїв на розлив, тощо;
- забезпечити індивідуальними засобами захисту обслуговуючий персонал (маски, одноразові рукавиці, антисептичні засоби);
- забезпечити пропускну систему в продуктових магазинах, аптеках, АЗС, магазинах торгівлі миючими та антисептичними засобами, дозволяючи одночасному перебуваню в закладах не більше трьох ociб;
- забезпечити дотримання безпечної відстані - 1,5 метрів між покупцями і обслуговуючим персоналом;
- керівникам та та власникам магазинів, аптек, АЗС та магазинів з продажу миючих та антисептичних засобів (котрі працюють) встановити санітарну годину (тривалстю не менше години в робочий час протягом доби). Графік вивісити на видне місце i суворо дотримуватися його виконання.
6. За невиконання вищевказаних приписів, комісія ТЕБ НС Перечинської ОТГ буде виносити рішення про припиненпя роботи таких закладів.
7. Вищевказані вимоги стосуються всіх торгових точок, ринків, незалежно від форм власності, котрі відносяться до переліку закладів, котрим дозволено здійснювати підприємницьку діяльність.
8. Рекомендовано мешканцям ОТГ виходити зі своїх помешкань лише за крайньої необхідності:
- пересування до роботи;
- за придбанням продуктів харчування, миючих і антисептичних засобів та ліків.
9. Рекомендовано батькам дітей, котрі знаходяться на карантині, обмежити ix пересування без крайньої необхідності по населених пунктах ОТГ.
10. Директору КНП ЦПМСД Дідичину ЯМ. доручити провести придбання засобв індивідуального захисту, дезінфікуючих та антисептичних засобів для роботи первинної медицини, Перечинського районного управління Національної поліції, працівників аппарату міської ради.
11. Начальнику КП «Комунальник» Тимко ВВ.:
- посилити заходи щодо контролю за питною водою;
- придбати для працівників підприємства миючі, дизінфікуючі та антисептичні засоби;
- забезпечити дотримання заходів індивідуального захисту працівників підприємства, котрі здійснюють прибирання вулиць та збору і вивезення ТПВ, працівникам водозабору та очисних споруд.
12. Заборонено проводити богослужіня на території Перечинської ОТГ за присутності мешканців громади в культових спорудах. Рекомендовано проводити богослужіння за допомогою відео та аудіо записів.
13. Рекомендувати мешканцям ОТГ заяви, звернення та повідомлення до відділення Національної поліції, медичних закладів, служб ДСНС, міської ради та інших установ подавати в телефонному режимі або на електронні скриньки.
14. Перечинському районному сектору управління ДСНС, міської ради провести через гучномові оголошення щодо дотримання карантинних заходів мешканцями та гостями Перечинської ОТГ.