Перечинський районний військовий комісаріат повідомляє, що з 1 квітня до 30 червня проходитиме весняний призов на строкову військову службу

Згідно з Указом Президента № 22/2019 від 30 січня 2019 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2019 році".

Перечинський районний військовий комісаріат повідомляє, що з 1 квітня до 30 червня проходитиме весняний призов на строкову військову службу.

На строкову військову службу будуть призивати до лав ЗСУ, ВІЙСЬКОВО МОРСЬКИХ СИЛ, ДЕСАНТНО ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК, ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ, НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ.

Згідно закону україни «Про військовий обов’язок і військову службу» призову підлягають громадяни України чоловічої статі, з 18 до 27 років

Відповідно до закону «Про військовий обов’язок і військову службу» термін проходження служби для юнаків, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра - 12 місяців.

Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» встановлено: громадяни, які отримали повістку зобовязані прибути до військового комісаріату в термін, зазначений у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобовязані прибути до військового комісаріату в десятиденний термін з дня оголошення призову, (до 10 квітня).

За неявку до військкомату, згідно зі статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф.

Кримінальна відповідальність за ухилення від військової служби може наступити за статтею 335 КК і передбачає обмеження волі до трьох років.

Тож, не залишайся остронь! вчасно прийди до військового комісаріату та доведи, що ти справжній чоловік! Стань прикладом для наслідування. Майбутнє країни у твоїх руках!!!