Перечин відзначив День Соборності

Урочистий захід до Дня Соборності України та 71-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, відбувся 23 січня в залі засідань районної ради, у якому взяли участь голова райдержадміністрації В.Олефір, голова районної ради М. Ласкін, начальник Перечинського відділу поліціїї Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, підполковник В. Томаш, провідний спеціаліст з питань міжнародних зв’язків інвестицій та туризму Перечинської міської ради І. Тирпак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної та міської рад, учасники АТО, представники громадських організацій.
Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.
За волю, за правду, за щастя народу, за незалежність та соборність нашої держави полягли січові стрільці, а в наш час – воїни учасники антитерористичної операції. Під звуки метроному присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, а учні здійснили урочисте покладання вінків до Хреста Січових Стрільців.
В залі звучали ніжні голоси вокального колективу Перечинської дитячої музичної школи «Бельканто», з піснями «Марія¸ Діво Чистая», «Небо і земля» та «Щедрий вечір», «Гуси до води», учениця Перечинської гімназії Антоніна Беца виконала пісню «Цей край, де я родилась і живу», читання поезії «Моя Україна» директора районного будинку культури Тетяни Кречко.