Отримайте Витяг з ДЗК у відділі «ЦНАП»

Замовлення-витягуДля вчинення будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, спадкування, тощо) необхідно отримати Витяг з державного земельного кадастру (ДЗК), який підтверджує формування земельної ділянки, внесення її до Державного земельного кадастру (ДЗК) та містить інформацію про характеристики земельної ділянки. Суб’єктом надання даної адміністративної послуги є відділи (управління) Держгеокадастру. Відповідно до порядку ведення ДЗК, витяг видається у день звернення заявника. Жителі Перечинської  ОТГ та Перечинського району ( за бажанням) можуть отримати витяг з ДЗК у відділі «ЦНАП» Перечинської міської ради. Послуга платна ( у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатна).        

Перелік необхідних документів:

1. Заява про надання витягу з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051.                                                                        

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру.                                                                          

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника  (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

Плата за Витяг з ДЗК – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (105 грн. 10 коп.)                                                     

Реквізити для оплати:

Отримувач коштів: УК у Переч. р/отг м.Перечин/22012500                          

Номер рахунку (IBAN): UA348999980334159879027007379                

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)                                       

Код отримувача (ЄДРПОУ): 37916557                                                                    

Видається центром надання адміністративних послуг заявнику (уповноваженій особі заявника), або надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві. У разі подання заяви в електронній формі за власним кваліфікованим електронним підписом (печаткою) заявника відомості з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або мотивована відмова у наданні таких відомостей за бажанням заявника видаються також у формі електронного документа засобами телекомунікаційного зв’язку.