Очільник громади прозвітувався перед перечинцями


Сьогодні, 17 грудня, міський голова Іван Погоріляк прозвітувався за рік проведеної роботи перед мешканцями м.Перечин.
«У 2017 році, ми об’єдналися, провели перші вибори і розпочали жити за новими принципами. Це був рік напруженої роботи, прийняття компромісних рішень, закріплення позитивних тенденцій розвитку міста з єдиною метою – максимально реалізувати інтереси нашої громади» - зазначає очільник ОТГ.
Міський голова проаналізував, що вдалося зробити і над вирішенням яких питань необхідно працювати надалі, які корективи до планів необхідно внести.
Коротко характеризуючи роботу органу місцевого самоврядування, треба зазначити, що міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус працювали стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток міста за пріоритетними напрямками, розв’язуючи поточні питання життя громади.
Завершуючи звіт, Іван Погоріляк запевнив всіх жителів об’єднаної територіальної громади, що у 2018 році розпочнуться позитивні зміни в наших селах і ці зміни в першу чергу будуть стосуватися: ремонту та освітлення вулиць, покращення стану комунальних будівель освіти, медицини, та культури, покращення спортивних споруд.

Детальніший звіт міського голови буде згодом розміщено на офіційному сайті та на сторінках в соц.мережі.