На Перечинщині розпочався Всеукраїнський тиждень  права!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №627-р «Про затвердження плану заходів з проведення у  2016 році Всеукраїнського тижня права», на Перечинщині офіційно стартував Тиждень права. Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 8 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

У рамках Тижня організовуються різноманітні  правопросвітницькі тематичні заходи  інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, правові конкурси, ігри, тренінги, флеш-моби тощо) в органах державної влади та місцевого самоврядування,  навчальних  та закладах культури, установах соціального захисту населення та соціальних  службах, проводяться зустрічі за «круглими столами» з представниками громадських формувань, громадськими активістами, юристами,  представниками правоохоронних органів тощо. Усі ці заходи спрямовані на підвищення рівня правової культури населення, а також поінформованості громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Перечинське бюро правової допомоги Ужгородського  МЦ з надання безоплатної вторинної  правової допомоги спільно з соціальними партнерами також активно долучилися до проведення Всеукраїнського тижня права, в рамках якого, 6 та 8 грудня цього року вже проведені правопросвітницькі заходи на тему «Права людини» для учнів та педагогів  Перечинського професійного ліцею та Перечинської загальноосвітніьої школи-інтернат І-ІІ ступенів. Низку подібних тематичних  лекцій фахівці бюро проведуть і  в інших навчальних закладах та установах культури  Перечинщини.

Крім того, кожен мешканець м. Перечин та району  може звернутися до  працівників бюро за безоплатною правовою інформацією, а також дізнатися про можливість та порядок  отримання безоплатної вторинної правової допомоги (адвоката для представництва інтересів) за рахунок держави.

Нагадуємо, що «Перечинське бюро правової допомоги» знаходиться за адресою: м.Перечин, пл. Народна, 16 (кабінет 112), конт. тел.: (03145) 2-34-57.