На 3 пленарному засідання 9 сесії прийнято бюджет на 2017 рік

22 грудня 2016року було проведено 3 пленарне засідання 9 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.
У роботі пленарного засідання взяли участь директор ТМ «Карпти Насолоджуйся» Руслан Кучірка, завідувач сектору Перечинського РС ГУДМС в Закарпатській області Людмила Сінєльнікова.
Із 26 депутатів, у роботі сесії зареєструвалось 18 народних обранців. На порядок денний виносились 27 питань, які напередодні сесії розглядалися на засіданнях постійних комісій. Депутати, попередньо отримали усі робочі матеріали для детального ознайомлення з ними, з метою конструктивної роботи під час сесії.
Головним питанням порядку денного було прийняття бюджету на 2017 рік, за яке депутати проголосували одноголосно.
Сесія розглянула та затвердила цільові програми з розвитку місцевого самоврядування на 2017-2018 роки в новій редакції. Депутати Прийняли рішення про затвердження загальної чисельності апарату Перечинської міської ради та ввели нову штатну одиницю – інспектор по контролю з благоустроєм. Затвердили Положення про порядок компенсації шкоди, завданої внаслідок порушення законодавства у сфері благоустрою. Дане положення встановлює процедуру та порядок обрахунку розміру шкоди, завданої, внаслідок порушення законодавстваУкраїни у сфері благоустрою, забезпення чистоти і порядку на території міста.
Депутати встановили на 2017 рік розмір батьківської плати за харчування однієї дитини в дошкільних навальних закладах м. Переин, у розмірі 60% від фактичної вартості харчування дітей. Вартість харчування одного дітодня встановлюється з розрахунку фактичної вартості харчування за місяць розділеної на кількість дітоднів. Розмір плати зменшується на 50%, для батьків у сім’ях яких є троє і більше дітей віком до 18 років.
За рахунок коштів міського бюджету, діти учасників АТО, військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, у 2017 матимуть змогу харчуватися безкоштовно.
Вході пленарного засідання, було заслухано звіт про діяльність комунального підприємства з 01.01.2016 року по 01.12.2016 року, звіт виконавчого комітету міської ради. Про свою діяльність прозвітували і дитячі навчальні заклади міста «Теремок» та «Веселка».
3 пленарне засідання 9 сесії, пройшло в конструктивно-діловій атмосфері. Депутати розглянули всі заплановані питання і прийняли відповідні рішення.
На завершення, міський голова Іван Погоріляк, повідомив, що 8 січня в місті буде проводитись Різдвяний фестиваль «Перечинські колядки. Вертеп 2017» та запросив всіх присутніх на святкування.