Міжнародна фотовиставка «Війна за мир» відвідає Перечин

26 лютого о 11:30 у приміщені актового залу Перечинської ЗОШ за ініціативи ГО «Закарпатська громада», ВГО «Сокіл» та за підтримки Перечинської міської ради  продовжить свою інтернаціональну подорож фотовиставка «Війна за Мир».

Метою виставки є показати життя та боротьбу за територіальну цілісність України добровольців, зокрема бійців окремої зведеної штурмової роти  «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України. В роботах охоплено період від початку діяльності військових по сьогодення. Четверо фотографів, ризикуючи життям, протягом року збирали представлені вашій увазі фотографії.

На відкритті виставки також буде присутній  координатор Української Гельсинської спілки з прав людини в місті Ужгород, Кондратюк Борис. На фотовиставці буде можливість ознайомитись із  підсумком моніторингового дослідження, яке проводилося Коаліцією громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» у тісній  співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та мало на меті документування фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним  позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України.

Запрошуємо всіх бажаючих на експозицію «Війна за Мир». Всі охочі зможуть  отримати детальнішу інформацію про  фотовиставку від волонтера, котрий перебував безпосередньо у зоні бойових дій.

Контактний телефон для отримання детальнішої інформації: +380 66 532 48 54.

Адреса:  вул. Червоноармійська, 7

Вхід вільний.

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»