Метод об'єднання в ДНЗ міста

27 листопада 2015 року в дошкільному закладі міста «Теремок» відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів ДНЗ району та міста.
Головною метою заходу було:
– стимулювання процесу якісних змін у професійній діяльності вихователів;
–заохочення їх до саморозвитку, рефлексії власної діяльності та творчості;
–забезпечення організаційно-методичних умов для презентацій педагогами своїх творчих методичних розробок.
Вихователі ділилися власним досвідом роботи з дітьми раннього дошкільного віку, які показали спеціально організовану діяльність на тему: «День народження у дитсадку», відвідали заняття середньої групи «Чомусики», обговорювали доцільність розділу «Народознавство» в програмі навчально-виховного процесу ДНЗ: виховання патріотизму і толерантності у підростаючого покоління, гартування маленького патріота через виховання любові до Батьківщини, перегляд презентації педагогічного досвіду вихователів, які атестуються.
З привітальним номером для присутніх виступила старша група «Теремка» «Капітошка» з піснею «Україночка» та танком «Черевичок».
Учасники методичного обєднання мали змогу ознайомитись із роботою закладу, впевнитись в тому, що для дошкільнят створені всі належні умови, а також високо оцінили рівень проведених занять, зазначили, що педагоги використали ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.
За результатами роботи методичного об’єднання розроблено рекомендації для педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.
Дошкільна освіта є найважливішою сферою реалізації прав людини, забезпечення рівних можливостей в отриманні якісної освіти, адже основа майбутньої особистості закладається у ранньому віці. Знання та уміння набуті в дитинстві – це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Зважаючи на це, постійно тривають пошуки шляхів забезпечення кожній дитині можливості зростати здоровою і щасливою з урахуванням індивідуальних особливостей.