Конкурс на заміщення посади начальника Служби у справах дітей

25 листопада 2019 року в Перечинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей. До конкурсу було допущено чотири особи. Для проведення оцінювання знань, яке проходило в залі засідань Перечинської районної ради 25.11.2019 року, починаючи з 13:00 години, з’явилося троє кандидатів на цю посаду. При цьому одна, отримавши білет із запитаннями, відмовилася від проходження іспиту. Двоє кандидаток Оксана Пузакулич і Вікторія Зизич протягом години дали письмові відповіді на запитання відповідно до білетів № 4 та 14.

Конкурсна комісія по закінченні проведення іспиту відразу провели оцінювання відповідей кандидаток та виставили відповідні оцінки. Оцінювання робіт проводилося протягом однієї години.

У відповідності до протоколу засідання конкурсної комісії від 25.11.2019 року Оксана Пузакулич набрала 166, а Вікторія Зизич -164. Комісія рекомендувала Оксану Пузакулич.

27.11.2019 року Зизич Вікторія подала скаргу на ім’я міського голови на те, що вважає рішення Конкурсної комісії упередженим, однобоким та необ’єктивним і просить провести перевірку відповідного рішення.

Заслухавши пояснення членів конкурсної комісії про те, що в них було мало часу для проведення ретельного оцінювання робіт конкурсанток (одна година), розглянувши скаргу Вікторії Зизич 28 листопада 2019 міський голова, керуючись Порядком проведення конкурсів (п. 31), який розміщено на сайті міськради за посиланням: http://www.perechyn.com.ua/rozporiadzhennia-miskogo-golovi/rozporiadzhennia-vid-19-travnia-2017-roku-50-02-04-pro-zatverdzhennia-skladu-konkursnoyi-komisiyi-ta-poriadku-provedennia-konkursu  видав розпорядження про скасування результатів оцінювання та висновку від 25.11.2019 року із призначенням повторного оцінювання робіт із залученням трьох незалежних осіб (двоє юристів за фахом та вчителя). Розпорядження оприлюднено на сайті за посиланням:  http://www.perechyn.com.ua/rozporiadzhennia-miskogo-golovi/rozporiadzhennia-vid-28-listopada-2019-roku-190-02-04-pro-provedennia-povtornogo-otsiniuvannia-rezultativ-ispitu-kandidativ-na-posadu-nachalnika-sluzhbi-u-spravah-ditei-perechinskoyi-miskoyi-radi

 2 грудня 2019 року Конкурсна комісія на підставі повторного оцінювання винесла рішення згідно якого Оксана Пузакулич набрала 136 балів, а Вікторія Зизич – 157, та рекомендувала міському голові Вікторію Зизич на призначення на посаду начальника Служби у справах дітей.

4 грудня 2019 року міський голова за участі членів конкурсної комісії провів зустріч з кандидатками на посаду начальника Служби у справах дітей Оксаною Пузакулич та Вікторією Зизич і оприлюднив результати конкурсної комісії.

З  метою відкритості та прозорості проведення цього конкурсу виставляємо на сайт усі документи на підставі яких було проведено конкурс, а також відскановані відповіді кандидаток на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей за посиланням: http://www.perechyn.com.ua/zrazki-zaiav-dokumentatsiyi/dokumenti-shchodo-provedenogo-konkursu-na-nachalnika-sluzhbi-u-spravah-ditei