ІНФОРМАЦІЯ про результати роботи Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури за 9 місяців 2016 року  

У поточному році, протягом звітного періоду, за результатами досудового розслідування Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду з обвинувальним актом – 78 кримінальних проваджень, в тому числі з угодами про примирення – 12, з угодою про визнання винуватості – 7.

Закрито 200 кримінальних проваджень, зупинено – 7.

Встановлено один факт проведення досудового розслідування у строк понад 2 місяці.

За результатами розгляду кримінальних проваджень в суді відсутні випадки ухвалення виправдувальних вироків, а також факти відмов у затвердженні угод по кримінальних провадженнях, клопотань про звільнення від кримінальної відповідальності.

Поруч з цим, за результатами нагляду за законністю проведення досудового розслідування Перечинським відділом скасовано7 постанов про закриття кримінальних проваджень, дано 66письмових вказівок, з них 1-у провадженнях щодо неповнолітніх.

За результатами нагляду за додержанням законності в діяльності правоохоронних органів у стадії досудового розслідування внесено 6доручень про проведення перевірок (з них за фактами порушень, допущених при реєстрації заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення – 0; здійсненні досудового розслідування злочинів - 6), розглянуто, задоволено,винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

В ході здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру за 9 місяців 2016 рокуПеречинським відділом  внесено 4 вказівки (розглянуто, задоволено), а саме:

  • 2 вказівкипри застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян;
  • 2 вказівки при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях.

У сфері запобігання і протидії корупції, Перечинським відділомскладено 1 протокол  про адміністративне корупційне діянняза ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Також, Перечинським відділом направлено до суду з обвинувальним актом кримінальне провадження про обвинувачення Янковича Ростислава Юрійовича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Представництво

Протягом звітного періодузаявлено21позов на суму 1 млн. 574тис.грн.:

  • у господарському судочинстві – 4, з яких: 2в сфері охорони навколишнього природного середовища на суму 159тис. грн. та 2 в сфері охорони дитинства на суму 107 тис. грн.;
  • у кримінальному судочинстві – 11на суму 569 тис. грн. (з них у бюджетній сфері на 89 тис. грн.. та у сфері земельних відносин на 480 тис. грн.)
  • у цивільному судочинстві – 6 (у сфері захисту дітей- 1 на суму 131 тис. грн., 2 – в сфері охорони навколишнього природного середовища на суму 370 тис. грн., 1–про відшкодування шкоди заподіяної кримінальним правопорушенням на суму 1 тис. грн., 2 – у бюджетній сфері на суму 73 тис грн.).

 

Із заявлених позовів задоволено – 6на суму 365 тис.грн. (у т.ч. до бюджету 55тис.грн.), закрито провадження у зв’язку з добровільним відшкодуванням – 2на суму 43 тис.грн. (у т.ч. до бюджету 43тис.грн.),жодного відмовленого позову. Інші позови знаходяться у провадженні суду.

Задоволено 1 апеляційну скаргу на ухвалу Перечинського районного суду у сфері захисту прав дітей за позовною заявою Заступника керівника Ужгородської місцевої прокуратури в інтересах дитини – інваліда про визнання права власності на спадкове майно вартістю 130 791 грн.

В рамках представницької функції прокуратурою Перечинського району розпочато 1 кримінальне провадження, а саме:у бюджетній сфері (незаконне отримання соціальної допомоги за рахунок бюджету, яке скеровано до Перечинського районного суду разом із обвинувальним актом)

Стан виконання судових рішень

Протягом вказаного періоду набрало законної сили 5 судових рішень на суму 19тис.грн. (з них до бюджету – 19 тис.грн.).

За результатами виконавчих проваджень відкритих за заявами прокуратури до бюджету реально стягнуто до бюджету 18 128, 28 грн.

Разом з тим, порядку ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження» внесено 2 скарги на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби Перечинського районного управління юстиції. За результатами розгляду вищевказаних скарг відділом державної виконавчої служби Перечинського районного управління юстиції порушення усунуті.

 

Начальник Перечинського відділу

Ужгородської місцевої прокуратури

юрист 3 класу

                        І. Швед