Як виконували свій обов’язок і обіцянки перед виборцями депутати міської ради 7 скликання

В період з 10 листопада 2015 року по 20 квітня 2017 року відбулось 19 пленарних засідань сесій міської ради, на яких приймались важливі рішення для покращення рівня життя перечинців. Більшість депутатів свій обов’язок виконали на 100%.

Окрім відвідування сесій, в обов’язки депутата входить приймати активну участь у засіданнях комісій. Найпродуктивніше працювала комісія  з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища: Євген Баєв, Михайло Барник, Андрій Скрип, Алла Гунка, Артур Іванов. Майже кожного тижня проводилось засідання даної комісії, включаючи і виїзні засідання, які депутати здійснювали на власному транспорті власним коштом.

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (Ярослав Шинкарчук, Святослав Бісун, Михайло Скубенич, Олександр Болтян, Мирослава Гуранич) проводила свої засідання перед кожною сесією, детально розглядала розподіл коштів, ефективність цільових програм.

Депутати Федір Гунка, Галина Гаєвська, Дмитро Шейко, Марта Скворцова працюють в лічильній комісії міської ради, яка слідкує за голосуванням депутатів, складає протоколи поіменного голосування.

Окрім того, депутати Євген Баєв та Михайло Барник входять до складу узгоджувальної комісії міської ради,яка систематично виїжджала на заяви громадян щодо спірних питань.

При міській раді також створена комісія з екологічних питань, до якої входять депутати Михайло Головей, Ярослав Шинкарчук, Юрій Іванчо, Михайло Скубенич.

Враховуючи вищевказане, за період роботи депутатів 7 скликання на відзнаку заслуговують: Євген Баєв, Михайло Барник, Ярослав Шинкарчук, Святослав Бісун, Олександр Макар, Галина Гаєвська, Дмитро Шейко, Юрій Іванчо, Федір Гунка, Мар’яна Ломага, Марта Пірош, Сергій Попов, Марта Скворцова, Алла Гунка, Михайло Головей, Вероніка Годована, Михайло Скубенич.

Також хочу зазначити, що депутати Артур Іванов та Олександр Болтян пропустили багато засідань сесій міської ради, тому що є військовими і багато часу провели на полігонах та в зоні АТО, захищаючи спокій українців від східного агресора.

Більшість з діючих депутатів наразі балотуються у Перечинську міську об’єднану територіальну громаду. Бажаю успіхів!

 

 

О.Ю.Вовканич-Белеканич

 секретар міської ради