Голова Перечинської ОТГ прийняв участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Система грмадського здоров’я"

Сьогодні, 29 листопада, голова Перечинської об'єднаної територіальної громади Іван Погоріляк брав участь у Форумі Регіональних ініціатив "Екополяна 2018" та в міжнародній науково-практичній конференції "Система громадського здоров’я", котра проходила в Полянській ОТГ. Учасників цього заходу листом привітав Президент Національної Академії наук України Борис Євгенович Патон, який нещодавно відзначив свій 100-річний ювілей.

Перед початком роботи конференції було підписано Меморандуму про партнерство та взаємодію в рамках проекту «Екологія здоров’я» між регіональною асоціацією «Закарпаття – за чисте довкілля» та Національною мережею громадського здоров‘я України.

Між іншим, учасники обговорили такі теми як «Система громадського здоров‘я як інноваційний фундамент сталого інклюзивного розвитку територіальної громади», «Університети наук про життя: досвід та сучасні виклики», «Мрії вченого про безсмертя та концепція живого», «Екологічні та соціальні технології громадського здоров‘я».

У заходах участь прийняли: представник USAID Роберт Воркс, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький, депутат ВРУ Роберт Горват, керівництво Генконсульств Угорщини, Словаччини, науковці з Києва та УжНУ, експерти зі Словаччини, Німеччини, Нідерландів, голови та заступники голів з м. Ужгорода, Хуста, Мукачева, Міжгір'я, Воловця, Буштина, Сторожниці, В. Березного та з об' єднаних територіальних громад Іршави, Поляни, Баранинців та інші.