Голова ОТГ провів виїзний прийом в с.Сімер

4 жовтня 2017 року, відповідно до затвердженого графіку, міський голова Іван Погоріляк провів виїзний прийом громадян в с.Сімер.
Жителі громади мали можливість поспілкуватися з головою ОТГ та висловити найбільш наболілі та проблемні питання, серед яких вирішення земельних спорів та інші.
Одним з пріоритетних та проблемних питань села - є реконструкція будівлі амбулаторії, яку заплановано провести у 2018 році, про що докладніше роз’яснила під час зустрічі сімейний лікар АЗПСМ Аліна Худанич.
Під час робочого візиту, Іван Погоріляк відвідав загальноосвітню школу та дитячий навчальний заклад «Ромашка», в яких за останній період створюються кращі умови для виховання та навчання підростаючого покоління .З метою покращення енергозбереження, на будівлі школи встановлено нові металопластикові вікна, розпочато ремонт спортивного залу та приміщення для тренажерів.
Зокрема, на території навчального закладу, проводиться будівництво нового спортивного майданчика зі штучним покриттям, що дасть можливість школярам додатково займатися улюбленими видами спорту.
Поряд з тим, заступники міського голови Віталій Кравець, Любов Крижановська та секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич, проводили прийом громадян в с.Сімерки, Ворочево та Зарічево. Мешканці населених пунктів, в свою чергу, поділилися про життя в громаді, про проблеми, які їх турбують.
У ході проведення прийому, посадовими особами, було проаналізовано питання, порушені громадянами, надано кваліфіковані консультації та рекомендації по вирішенню звернень.