ГО "громадський центр "Нова генерація" відвідала Перечин

Вчора, на Закарпатті розпочалося стажування для представників і представниць громадських організацій з Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Перший день стажування пройшов у місті Перечин. Учасники познайомились з БФ Центр громадських ініціатив, який існує 20 років та займається розвитком та зміцненням ОГС. Про Фонд розповіли Andriy Vyshnyak та Oksana Kydora. Ірина Судакова розповіла про Благодійний фонд "Опіка" м. Перечин, який працює з дітьми. Також учасники відвідали Центральну районну бібліотеку і ознайомились з її проектною діяльністю. Яскравим став візит в Центр розвитку дитини, в якому психологи та викладачі проводять заняття для дітей та батьків. В Перечинська міська рада учасників зустрів міський голова, Іван Погоріляк, який розповів про перші кроки ОТГ, бюджет участі, співпрацю влади та громадськості в Перечині.

День насичений і інформацією, і емоціями, адже Перечинська громада надихає!

Стажувальна поїздка проходить в рамках проекту “Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах” за фінансової підтримки Національного Фонду в підтримку демократії (NED).

За інформацією ГО "громадський центр "Нова генерація"
https://www.facebook.com/%D0%93%D0%9E-%D0%93%D1%80%D0%BE%…/…