Фестиваль крафтових пив в Чехії

Світлина від Перечинська міська рада.Цими вихідними, 12-14 липня, делегація з Перечина відвідала місто-побратим Світаві в Чеській Республіці, де прийняла участь у місцевому фестивалі крафтових пив. Команда перечинців, котра складалася із посадовців та депутатів міської ради приймала участь в змагання на приготування кращого гуляшу. Під керівництвом головного ресторатора Перечина, депутата міської ради Михайла Барника, наша команда зайняла 4 місце серед 12 команд. Перші три місця розділили між собою команди із Світаві, а з чотирьох іноземних делегацій перечинці були найвище.
Традиційною частиною фестивалю була виставка історичних транспортних засобів військової техніки: презентація автомобілів, мотоциклів і велосипедів, вироблених до 1989 року.
Цікавою для нашої делегації виявилася екскурсія до фермерського господарства «Kvetna zahrada», де працюють і живуть молоді люди, діти-сироти у віці від 15 до 29 років. Господарство налічує 17 корів, 34 кози, 7 коней, багато поросят, кроликів різної породи. Тут виготовляють власний сир та варення, випікають хліб, сушать фрукти. Із гною роблять пелети-добрива для підживлення родючості землі і також продають. Господарство має свій столярний цех та майстерню по ремонту техніки. Крім цього ще й надають послуги з недорого проживання туристам. 
Не менш цікавим було і відвідування замку Своянів, котрий сповнений багатьма таємницями та легендами. Його історія сягає з часів 13-го століття, що відтворено в їхньому музеї, який наближає нас до життя місцевих власників, палацових палат, готичних підвалів та замкової кухні.
Під час відкриття фестивалю, у своїй промові міський голова Перечина Іван Погоріляк подякував гетьману Пардубицького краю Мартіну Нетоліцкому та депутатському корпусу, а також старості м. Світаві Давіду Шімеку за подарований Перечинській ОТГ санітарний автомобіль і виділені кошти на ремонт школи.

Світлина від Перечинська міська рада. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Перечинська міська рада.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Світлина від Перечинська міська рада. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Перечинська міська рада.