Допомога постраждалій багатодітній мамі під час пожежі!

У ніч на 19 березня, в с.Ворочево трапилася пожежа в оселі, де проживала багатодітна мама з шістьма неповнолітніми дітьми. На щастя, під час стихійного лиха ніхто не постраждав. Рятувальники евакуювали родину.
Загорання виникло на горищі будинку. Вогонь знищив багато речей та одягу, які родина тримала під покрівлею та пошкодив перекриття площею 10 кв.м та 40 кв.м.
Наразі, мама з дітьми тимчасово проживає в будинку за який домовився в.о.старости с.Ворочево Андрій Пастеляк. В оселі є ванна та вода. Директор комунального закладу «Центр надання соціальної допомоги» Перечинської міської ради Любов Луцук відвідала родину в новому помешканні та надала гуманітарну допомогу: постільну білизну, матраси, речі для дітей. Одяг, іграшки, взуття та ковдри частково надав БФ "Віра, Надія, Любов", а продукти харчування забезпечив БФ «Дім милосердя».
Також, на заклик допомоги відгукнулися і односельці, які також забезпечують постраждалих одягом та засобами гігієни.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________