До уваги жителів міста Перечин та журналістів ЗМІ !!!

П’ятниця, 24 листопада 2017 року.
О 16.40 флешмоб "Перечин проти насильства!"/ Площадка перед адмінбудинком Перечинської міської ради
О 17.00 прес - брифінг з даної тематики у залі засідань Перечинської РДА.

Запрошуємо всіх, хто підтримує рух за подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Після флешмобу у приміщенні залу засіданб РДА відбудеться тематичний прес-брифінг.

Місто Перечин приєднується до всеукраїнської кампанії
"16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ҐЕНДЕРНО ОБУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ"

Щоб відзначити Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, агентства Організації Об’єднаних Націй (ООН) проведуть «Флешмоб міст», підсвітивши помаранчевим кольором адміністративні будинки та визначні архітектурні об’єкти у 16 містах України, одним із таких міст є ПЕРЕЧИН.
Акція, запланована на 24 листопада та має на меті символічно почати відлік всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні.

Кампанія 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі часові рамки були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини.
Більш детальна інформація про календар подій в рамках "16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні" та інформаційний бюлетень з актуальною статистичною інформацію про насилля в України будуть доступні на сайті Представництва ООН. Інформація про календар подій у місті Перечин буде озвучено під час прес брифінгу.