День памя'ті та примирення

Сьогодні, 6 травня, в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.
Участь у ньому взяли голова районної ради Михайло Ласкін, перший заступник голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк, заступник міського голови Сергій Піддубний, ветерани війни, депутати, представники структурних підрозділів, установ і організацій, учнівська молодь та громадськість.
Цього дня, присутні зібрались щоб висловити подяку шановним ветеранам, всім тим, хто не рахуючись із труднощами, не шкодуючи власної крові й життя, мужньо пройшов вогненні фронтові верстви, чесно й сповна виконав свій ратний обов’язок перед Батьківщиною.
Про повоєнні роки на Закарпатті розповів ведучий заходу Євген Судаков.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших земляків та тих, хто втратив своє життя, захищаючи власну землю зараз.
І в наш час немає спокою в Україні, і в наш час гинуть люди за незалежність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції. Понад 50 закарпатців загинуло на сході держави і в їх числі двоє перечинців. Імена цих героїв – капітан Василь Васильович Балог та рядовий Михайло Васильович Куля.
В цей символічний день пам’яті і примирення наше основне гасло: «Пам'ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо та знаємо з історії, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І ця пам'ять робить нас сильнішими.