День добросусідства України а Польщі

15 вересня, поблизу с. Лубня, що на Великоберезнянщині, на українсько-польському кордоні в межах Закарпаття та Підкарпатського воєводства відбулися Дні добросусідства України та Польщі. 
Під час заходу, відбулося підписання важливих двосторонніх документів - Програми спільних дій між Закарпатською обласною державною адміністрацією (Україна) та Підкарпатським воєводством (Республіка Польща), грантового контракту в галузі охорони здоров’я.
Свято проходило за участі представників органів влади прикордонних регіонів, дипломатичних та консульських установ, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служб.
До святкувань Дня дружби долучилися і представники міської ради на чолі з головою ОТГ Іваном Погоріляком та керівники районної ради, райдержадміністрації.
Відтак, на сцену виходили колективи художньої самодіяльності Великоберезнянського, Перечинського та інших районів Закарпаття і Підкарпатського воєводства, які своїми піснями і танцями ще довго звеселяли присутніх.
У розташованих наметах представники районів Закарпаття частували гостей стравами закарпатської та польської кухні, представляли вироби народних умільців.