Чому потрібно стискати ПЕТ пляшки?

1.По перше, щоб заохочувати перевізників впроваджувати роздільний збір на прибудинкових територіях. Бо вага зібраної вторсировини збільшується і це вигідно, а який зиск у тому, щоб возити повітря у сміттєвозах? А ще потрібно враховувати і зменшувати карбоновий слід — краще вивізти більше сміття за один раз, чим відправляти автівку декілька разів. Тому перевізник і лінується — економіка така мала, що краще вивізти вміст контейнера на полігон. Хіба нам воно треба?
2.По друге, безхатченки не зможуть використати упаковку знову. Бо вони іноді здають за гроші порожні пляшки продавчиням сирого молока на стихійних ринках. До речі, ніколи не використовуйте ПЕТ пляшку вдруге — у ній накопичуються мікроби! Така властивість ПЕТ — всередині тепло і волого, добре проникає світло — чудовий «інкубатор» для бактерій.
3. Не ущільнена пляшка ще й з кришкою, потрапляючи на переробку важко піддається пресуванню. Витрачається більше електроенергії, щоб здавити вторсировину.
4.У крайньому випадку, якщо ви не хочете збирати кришки окремо, то стисніть пляшку, а потім вже прикрутіть кришку.

Деякі скептики дивуються, а чого це я повинен витрачати свій час на підготовку(очщення, ущільнення, сортування) сміття, якщо хтось(перевізник) на ньому заробить, а я — ні. Так ось, від ретельної підготовки вторсировини виграють всі перевізник продає його за високою ціною і його бізнес не закривається(отже й надалі обслуговує багатоповерхівки)
суспільство отримує сучасні інфраструктурні рішення(дороги, садочки, парки, майданчики) за рахунок сплачених від продажу вторсировини податків на сміттєзвалищі захоронюється значно менше сміття, більше землі лишається для Природи перероблена всередині країни вторсировина створює додану вартість і зміцнює рідну економіку, продукти переробки не зростають в ціні (папір, картон, гранули та інше), бо їх не потрібно імпортувати з інших країн.