Чергове засідання виконкому 23.11.2016

23 листопада 2016 року, під головуванням секретара ради Олесі Вовканич Белеканич було проведено засідання виконавчого комітету.
На сьогоднішньому засіданні, члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Ними було розглянуто 14 заяв жителів міста про надання їм матеріальної допомоги на лікування та придбання медикаментів, розглянуто 4 заяви учасників АТО про надання їм одноразової матеріальної допомоги, виділено кошти жительці м.Перечин на відновлення її житлового будинку, в якому виникла пожежа.
У звязку з необхідністю впорядкуванням земельних площ на території міста, враховуючи, що зелені насадження знаходяться в аварійно-небезпечному стані, розглянувши акт обстеження зелених насаджень від 4 листопада 2016 року виконком міської ради надав дозвіл на зрізання дерев породи «Горіх» та «Верба» по вул. Ужанскій та Ломоносова. Поряд з тим, надано дозвіл на розміщення об’єкту зовнішньої реклами терміном на один рік товариству з обмеженою відповідальністю «Вудмастерс» на встановлення двох окремо стоячих щитових конструкцій типу «білборд», розміром 3Х6 у м. Перечин на розі вул. Промислова (автодорога Перечин – Свалява) та по вул. Ужанській ( біля залізничного переїзду).