Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Світлина від Перечинська міська рада.Вчора, 28 березня, на черговому засіданні виконавчого комітету Перечинської міської ради, яке відбулося під головуванням в.о. міського голови Віталія Кравця, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста: надання матеріальної допомоги соціально-вразливим верствам населення, учасникам АТО, допомоги на поховання, про погодження режимів роботи кафетерію «Gallia», «Veronesi», про надання дозволу на розміщення пересувних дитячих атракціонів біля музичної школи, упорядкування квартирного обліку.
На виконання рішення 1 пленарного засідання 9 сесії міської ради №4693 «Про присвоєння назв вулиць у с.Ворочово та перейменування назв вулиць в м.Перечин», виконкомом присвоєно нові поштові адреси житловим будинкам у с.Ворочово.
У зв’язку з тим, що останнім часом створюється багато аварійних ситуацій, що неодноразово призводить до негативних наслідків, а особливо в центральній частині та в містах локалізації закладів освіти, згідно рекомендацій, представників управління патрульної поліції та служби доріг в Закарпатській області, члени виконкому прийняли рішення про впорядкування руху транспортних засобів у м.Перечин.
На виконання прийнятої Програми фінансової підтримки заходів у сфері соціального захисту вразливих верств населення в місті на 2018-2020 роки, затверджено комісію з видачі актів обстеження матеріально-побутових умов.
Окрім цього, було розглянуто питання про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у м.Перечин, питання про заборону робіт пов’язаних із рекультивацією земельної ділянки на території єврейського кладовища, про затвердження структури штатної чисельності КНП «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги» тощо.

Світлина від Перечинська міська рада. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Перечинська міська рада.