Бюджет міста очима передвиборчої кампанії

 Владислав Панін. А слово корупція таки звучало на конференції. І мова йшла про надану в області інформацію щодо розподілу бюджетних коштів де біля 70% пішло КП, 20% на членів владних фракцій і 10% на захищені статті витрат.

(Цитата із коментаря п. Паніна В.С. у ФБ)

У своїй передвиборчій агітації, одна із політичних сил звинуватила міського голову Перечина, та й всю міську владу, у тому, що 70% міського бюджету спрямовано на КП «Комунальник», 20% - на членів владних фракцій і 10%  –  на захищені статті. Звісно, що це є неправдою, тому подаємо зведений звіт міського бюджету за 2016 рік. До речі, він оприлюднений і на сайті міської ради, тому усі хто цим питанням цікавився мали можливість ознайомитися із цим документом. Остання колонка звіту вказує процентне відношення витрат до всього бюджету. Кожен може переконатися, що на все житлово-комунальне господарство Перечина у минулому році було виділено 15% міського бюджету, і кошти пішли на виконання робіт.

Крім цього, «молода команда» пропонує надання комунальних послуг передати в приватні руки, бо приватники, на їх думку, будуть робити це на половину дешевше. У першу чергу мова йде про те, що КП «Комунальник» продає перечинцям питну воду та надає платні послуги з водовідведення, вивезення сміття, підмітання вулиць тощо.

З цього приводу свій коментар надав міський голова Перечина Іван Погоріляк: «Ми уже маємо у приватних руках продаж електроенергії та газу. Тарифи більші ніж у Європі, а якість товару, у більшості випадків, не відповідає нормам: низька напруга в електромережах, а за якість газу і не говоритиму. Тому я категорично проти того, щоб у Перечині приватники продавали ще й воду та надавали інші комунальні послуги. Для цього й існує наше (кожного перечниця!) комунальне підприємство. 

 Ще додам, що кошти «Комунальнику» за просто так не даємо. Ми замовляємо у підприємства послуги та роботи і за це платимо. Вивезли сміття, почистили вулиці від снігу, полили їх, обрізали дерева, відремонтували мережі водогонів чи каналізації  - за це ми їм заплатили. Я горджуся, що ми витягли це підприємство із банкрутства, і воно на сьогоднішній день виконує свої функції».