Бійців АТО Перечинського району нагородили нагрудними знаками

Нагрудні знаки від Міністерства оброни України отримали військовослужбовці Перечинського району.
Урочисте вшанування захисників батьківщини провелиголова районної державної адміністрації В. Олефір, голова районної ради М. Ласкін, міський голова І. Погоріляк, майор Перечинського районного військового комісаріату А. Хамаза. Вони привітали бійців та хвилиною мовчання віддали шану полеглим військовослужбовцям.
Міський голова Іван Погоріляк, звертаючись до воїнів наголосив, що вДень конституції в центральному скверику міста, 28 червня відбувся збір коштів на які буде закуплено необхідні речі та передано нашим перечинським захисникам в зону АТО.
Хлопці були небагатослівними та стриманими. Ніхто з них не жалівся на важкі минулі солдатські будні. Воїни висловили впевненість, що необхідно відстояти територіальну цілісність нашої держави.
У зоні АТО ми особливо відчуваємо підтримку перечинців, – поділився спогадами голова громадської організації «Спілка учасників АТО Перечинщини», учасник бойових дій Павло Попович. – Висловлюю щиру подяку перечинській громаді та владі за допомогу у подоланні зовнішнього ворога на Сході. Завдяки вам ми не здамося, готові бути зразком для наслідування нашій молоді. Слава Україні!