Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с.Сімер Перечинського району - будівництво

Концепцією розвитку сільських територій серед основних причин погіршення соціально-економічного та екологічного стану сільських територій визначено, зокрема, нерівномірність забезпечення центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, низький рівень якості та доступності ПДМ.

Реалізація Концепції розвитку сільських територій розрахована на період до 2025 року.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.07.2017 № 489-р затверджено план заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій, один із заходів якого передбачає розвиток мережі закладів охорони здоров’я та поліпшення медичного обслуговування.

Саме на виконання вищезазначених нормативних документів і ведеться будівництво об’єкту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с.Сімер Перечинського району - будівництво», що знаходиться за адресою: с.Сімер, вул.Зарічна,38А. Розпочато будівництво у березні 2020 року. На сьогоднішній день стан готовності об’єкту складає 58% від загального обсягу робіт. Кошти на будівництво були надані як субвенція з державного бюджету з частковим спів фінансуванням із місцевого бюджету у розмірі 10%.