2 пленарне засідання 9 сесії

7 грудня під керівництвом міського голови Івана Погоріляка було проведено 2 пленарне засідання 9 сесії міської ради.
Із 26 депутатів, у роботі сесії зареєструвалось 23 народних обранців.
У роботі пленарного засідання взяли участь помічник Народного депутата Роберта Горвата Наталія Зизич, представники шкільного парламенту Перечинської школи-інтернату І-ІІ ст., житель міста Дмитро Звєрєв, працівники апарату міської ради.
В період підготовки до пленарного засідання ради відбулися засідання постійних депутатських комісій.
Перед початком сесії, міський голова привітав всіх присутніх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування, привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, побажав їм міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, здійснення всіх життєвих планів та відзначив грамотами.
Після нагородженя, всі оперативно перейшли до розгляду порядку денного, на яке було винесено 16 питань: про оренду спортивного залу Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст. та погоджено графік роботи спортивних груп у спортивному залі на 2016-2017 роки в позаурочний час. Про надання згоди на прийняття на баланс міської ради балансової вартості виконаних робіт по реконструкції водозабірних споруд міста.
Про прийняття на баланс міської ради та передачу на баланс КП «Комунальник» балансової вартості виконаних робіт по реконструкції та капітальному ремонту житлового будинку №4 по пл. Незалежності м. Перечин. По даному питанню було вирішено прийняти від Департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА на баланс Перечинської міської ради балансову вартість виконаних робіт по реконструкції житлового будинку №4 на пл. Незалежності, балансову вартість по капітальному ремонту житлового будинку №4 на пл. Незалежності та передано з балансу міської ради на баланс КП «Комунальник».
Надано дозвіл КП «Комунальник» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, призначеної для будівництва водозабору мікрорайону «Яслище», площею 0,6га.
Завідувач відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Ярміла Попович доповідала з питання внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
Інші питання, які було розглянуто на засіданні сесії, стосувалися затвердження плану діяльності Перечинської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 р., ряд земельних питань, зокрема, що стосується меж м.Перечин та внесення змін до цільових питань.
В результаті обговорень та розгляду проектів рішень, з усіх питань прийнято відповідні рішення.