2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради

Сьогодні, під головуванням міського голови Івана Погоріляка, відбулося 2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.

Участь у роботі взяли голова районної ради Михайло Ласкін, перший заступник голови райдержадміністрації Маряна Ладомиряк, депутати райради Олеся Баєва, Віталій Кравець, завідувачі дитячих дошкільних закладів міста «Теремок», «Веселка» Марія Турицька та Тетяна Вукста, начальник КП «Комунальник» Володимир Герзанич та працівники апарату міської ради.

З 27 депутатів у роботі пленарного засідання взяли 24 народних обранців.

На самперед, головуючий представив нових працівникив апарату: Провідного спеціаліста з питань регуляторної політики, юриста міськради Ростислава Сікору, спеціаліста  І  категорії землевпорядника – юриста Іванну Готра, спеціаліста з питань міжнародних відносин, інвестицій та туризму Василину Наконечну.

Хід роботи 3 сесії було проведено відповідно до Закону України Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменного голосування", таким шляхом, забезпечується громадський контроль за голосуванням кожного депутата, що сприяє підвищенню персональної відповідальності народних обранців і покращенню якості роботи органу місцевого самоврядування.

Відповідно до порядку денного, депутати приступили до розгляду планових питань.

Найбільш жваво обговорювались земельні питання.

Депутатів хвилювали також проекти рішень про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради 7 скликання №28 від 24 .12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік (зі змінами від 11.02.2016), про передачу будівель і споруд до комунальної власності територіальної громади міста Перечин та інші.

Один з проектів було винесено на до вивчення.

Згідно проведеного голосування, депутатами прийнято відповідні рішення.