Перечинська міська рада повідомляє, що 09.04.2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження Детального плану території для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини (для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги). Замовник – виконавчий комітет Перечинської міської ради.

Перечинська міська рада повідомляє, що 09.04.2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження Детального плану території для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини (для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги). Замовник – виконавчий комітет Перечинської міської ради.

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 09.04.2019 року включно до Перечинської міської ради. Детальну інформацію можна отримати на сайті міської ради за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia

або за номером телефону 2-14-09

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.