Перечинська міська рада повідомляє, що 09.04.2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження детальних планів території

Перечинська міська рада повідомляє, що 09.04.2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження детальних планів території:

-  про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаражу, замовник Цибик Ольга Іванівна, площею 0,0078 га, яка знаходиться за адресою: с.Ворочево, 67.

- про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, замовник – Гладкова Тетяна Михайлівна, площею 0,03 га, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Гуменська б/н.

- про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаражу, замовник – Сверидюк Роман Петрович, площею 0,0024 га, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Лєрмонтова, 11.

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 09.04.2019 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.

Оголошення  опубліковано в періодичному виданні "Закарпатські оголошення" № 10 від 8-14 березня на сторінці 11.