Перечинська міська рада повідомляє, що 07 травня 2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради відбудуться громадські слухання з обговорення проекту рішення Перечинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу КП «Комунальник» житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам».

Перечинська міська рада повідомляє, що 07 травня 2019 року о 15:00 год.  в залі засідань Перечинської районної ради відбудуться громадські слухання з обговорення проекту рішення Перечинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок  зняття з балансу КП «Комунальник»  житлових будинків, у яких приватизоване або  викуплене житло та передачу їх  у власність громадянам, юридичним особам».

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 06 травня 2019 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.