68 Окремий Батальйон Територіальної Оборони запрошує на військову службу за контрактом!

Збройні Сили територіальної оборони України – це окремий вид Збройних Сил України, на який покладається здійснення територіальної оборони України.

Завданнями Збройних Сил територіальної оборони України є:

  • охорона та захист державного кордону;
  • забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
  • охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
  • підтримання правового режиму воєнного стану.

Укласти контракт на службу в резерві у територіальних бригадах може будь-який громадянин України віком від 18 до 57 років, незалежно від статі. При цьому призовникам два контракти в резерві по 3 роки замінюють строкову службу. Частина резервістів тероборони не мають бойового досвіду. Потрібних навичок бійці набувають на зборах та вишколах.

Перевага такої служби втому, щовійськові служитимуть поруч іздомівкоюта, власне кажучи, захищатимуть свою малу Батьківщину тародину.

 Усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада ісередній заробіток напідприємстві, вустанові, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування таформи власності йуфізичних осіб-підприємців, уяких вони працювали начас призову.

За детальною інформацією звертайтеся за вказаною адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22 або за вказаним номером телефону: 050-97-43-198 (Командир батальйону, майор Чуйко Олександр Володимирович).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*